moje kamarádka IVONKA

3. listopadu 2009 v 22:15 | veverka |  KAMARÁDKY
Mám kamarádku po netu,skype a přes pejsky lidskou hodnou dušičku chovatelku jorkšírskkých terieru s p.p Ivon. Je to opravdu človíček s velkym srdíčkem.
Mužu se na ní obrátit jak se starostmi o pejsky tak se starostmi takovými běžnými nebo jen tak potěšit i jí , popovídat si. Hodně mi ted pomohla ač možná ona sama neví tak mi radila ted s porodem mojí fenky Lucinky, radila mi jak přestříhnout pupeční šnůru, kdybyste věděli jak jsem měla strach že něco zvorám, zkazím, ublížím fence nebo štěnátkům a byla to IVON co mě uklidnila a dala jistotu že to zvládnnu. Četla jsem její album kde má dost užitečné rady pro chov tohoto plemene, a dost zajímavé odkazy. Ktomu že má pejsky, má ale skvělého podporujícího manžela který chová krásné papoušky, ale i krásného synka a malou dcerku Viki. Dneska by jí měl přijít dárek, který jsem jí dělala za to vše jaká je ke mě-takové malé poděkování tak jsem zvědavá na její reakce, bohužel jsem zapoměla dáreček vyfotit, ale vím že Ivon ho vyfotí a pochlubí se sama. A já dodatečně doložím.

Jsem ráda že jí mám a at se nevídáme kvůli naší vzdálenosti tak si mužem popovidat kdy to jen jde a máme čásek sami pro sebe.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama